Kader Ajanları , kader ajanları , Kader Ajanları yorumları , Kader Ajanları film yorumları
 • Arama
 • Google Cümle
ustreklam adında bir reklam ekleyiniz...

Kader Ajanları

Kader Ajanları filmi ile ilgili yorum ve izlenimler....
icerikustreklam adında bir reklam ekleyiniz...
Dogan
Gönderen
Dogan
Çarşamba 22-Haziran-2011
 • icerikyanreklam adında bir reklam ekleyiniz...

  2011 Genel Seçimlerinden çıktığımız bu günlerde dünyada seçimlerinden nasıl şekillendirildiğini anlamaya yönelik bir film Kader Ajanları.

  Baş rollerinde Matt Damon ve Emily Blunt'ın oynadığı filmimiz senatör olmak isteyen David Morris (Matt Damon) ile balerin Elise Sellas (Emily Blunt)'ın aşık olma serüvenlerini ve buna engel olmaya çalışan gizemli güçleri anlatıyor.

  Aslında hepimiz azda olsa tahmin edebiliriz dünyada gerçekleşen bütün seçimlere bir takım güçlerin yön verdiğini. Bu güçler medya, dış devletler, ağalar paşalar olabilir. Ama Kader Ajanlarında bu dengeyi değiştirenler daha güçlü, bir nevi doğa üstü insanlar. Bunlar kapılardan geçerek farklı mekanlara ulaşabiliyorlar, insanların zihinlerini okuyabiliyorlar, bir takım güçleri ile onların hayatlarına yön verebiliyorlar.

  İşte bu gizemli güçler David Morris'in hayatına müdahale edip onun önümüzdeki 3-5 dönem başkan seçilmesine ve daha da ilerlemesine olanak sağlamak istiyorlar; ancak bunun için yapması gereken en önemli şey Elise'e aşık olmaması ondan uzaklaşmasıdır.

  Ancak David her ne kadar politika da ilerlemek istese de Elise'e olan aşkına engel olamamaktadır. Peki acaba aşk mı kazanacak yoksa politika mı, aşk mı kazanacak yoksa gizemli güçler mi? İzleyip görmek lazım...

  Vaktinizi eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyorsanız izleyebileceğiniz bir film. Film her ne kadar gerçek üstü olaylarla süslense de asıl önemli olan kişilerin düşüncelerini yönetebilmeleri ve isteklerini gerçekleştirebilmek için ne gibi fedakarlıklar yapabildiklerini kendilerinin fark edebilmesi üzerine kurulmuş.

  İyi seyirler...

  Kader Ajanları Film Afişi - Kader Ajanları Fragmanı

Etiketler kader ajanları Kader Ajanları yorumları Kader Ajanları film yorumları

Yorumları Oku ( 1 )

Dogan yorumu ;

Dogan
 • Güzel bir film, izlemenizi öneririm..
 • 0 Oy

Benzer İçerikler

Anasayfa | Yardım | İletişim

Sitede bulunan tüm yazılar ve materyaller üye paylaşım sonucu içerik olarak eklenmiştir. Hukuksal problem teşkil ettiğini düşündüğünüz konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Her hakkı saklıdır. © cümle.net!